Презентації. 5 клас

Презентації до підручника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (автори: Щупак І.Я., Бурлака О.В., Піскарьова І.О., Посунько А.С.) → ТУТ


Презентації до підручника "Вступ до історії України та громадянської освіти: підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти" / Г. М. Хлібовська, М. Є. Крижановська, О. В. Наумчук. – Тернопіль: Астон, 2022. – 192 с. 

1. Вступ. Чому і як потрібно вивчати історію у школі (завантажити) 2. Таємнича наука – історія (завантажити) 3. Науки, які допомагають пізнавати історію (завантажити) 4. Історичні джерела (завантажити) 5. Археологія – неосяжні знання про осяжний світ (завантажити)6. Археологічні скарби світу й України (завантажити)7.  Писемні пам’ятки людства (завантажити)8. Етнографія і фольклор – до витоків української самобутності (завантажити)9. Сучасні історичні джерела аудіо-, відео- і фотодокументи (завантажити)10. Таємниці історичного часу (завантажити)11. Одиниці вимірювання історичного часу (завантажити)12. Способи упорядкування хронологічних даних (завантажити)13. Історія приладів для вимірювання часу (завантажити)14. Історія світу та України на лінії часу (завантажити)15. Урок захисту творчих проєктів (завантажити)16. Підсумково-узагальнювальний урок за перший семестр (завантажити)17. Вивчаємо минуле за історичною картою (мапою) (завантажити)18. Розвиток уявлень людини про світ (завантажити)19. Українські землі на картах упродовж історії (завантажити)20. Як описували історичні події в давнину (завантажити)21. Перетворення історії на науку (завантажити)22. Історичні дослідження на теренах України (завантажити)23. Що таке історична пам’ять (завантажити)24. Історія України в пам’ятках і пам'ятниках (завантажити)25. Поява й розселення перших людей на Землі (завантажити)26. Періодизація історії людства від давнини до сучасності (завантажити)27. Людина й довкілля протягом історії (завантажити)28. Людина в спільноті (завантажити)29. Народи, етноси, нації (завантажити)30. Що таке суспільні відносини. Як вони розвивалися (завантажити)31. Права та обов’язки людини. Правові пам’ятки людства й України (завантажити)32. Що таке світогляд (завантажити)33. Значення історичної науки для поступу людства. Уроки історії (завантажити)34. Урок захисту творчих проєктів (завантажити)35. Підсумково-узагальнювальний урок за рік (завантажити)

Немає коментарів:

Дописати коментар